Sport
Park u Zámeckého skleníku / areál Letního kina

Park Show Boskovice

Vstupné
100 Kč / 60 Kč
Park Show Boskovice

Parkour, bike show, aikido, street dance... sportovně-kulturní odpoledne v parku u Zámeckého skleníku a v areálu Letního kina Boskovice. Čeká vás parkour exhibice a workshopy Lubo Bauma se skupinou Improve Yourself, bike trialová show Vaška Koláře a další sportovně-kulturní program.

„Vasha“ Kolář rozjede show na kole, jakou jste ještě neviděli! Při jeho vystoupení vám bude tuhnout krev v žilách. Neváhejte a přijďte si užít show několikanásobného mistra světa na kole a finalistu TV show Česko Slovensko má talent.

Profesionální parkourista a trenér parkouru Lubo Baum připraví se skupinou Improve Yourself sérii exhibic a workshopů. Parkour se dá provozovat v podstatě všude a mladým jej netřeba představovat. Jeho fanouškům k němu postačí jakákoliv zeď, lavička, zábradlí či schody.

Aikido Boskovice - ukázka bojového umění
"Aikido je třešnička na dortu bojových umění. Nezasvěcení se při pohledu na naše cvičení vyjadřují, že je to balet. Ale ve skutečnosti je to neuvěřitelně účinné,". Aikido se prezentuje jako soubor obranných technik, ale ve skutečnosti se zabývá fyzickým a duševním rozvojem člověka a vztahů mezi lidmi. Každý, kdo se aikido věnuje, vydává se na dlouhou cestu k vlastní dokonalosti vyjádřené pohybem.

Další program v přípravě…

Vstupné: 60 Kč děti od 6 let a studenti do 26 let / 100 Kč dospělí

Sdílejte s ostatními